Kontakt

Om Stefan och Susanne


Stefan Einhorn

E-post: stefan.einhorn@telia.com

Läs mer på Stefans hemsida: stefaneinhorn.se


Stefan Einhorn är professor i molekylär onkologi vid Karolinska Institutet, överläkare vid Radiumhemmet och ordförande vid Centrum för Social Hållbarhet vid KI samt författare och föreläsare.


”För mig är det ett privilegium och en skyldighet att bidra till en bättre värld.”

Stefan Einhorn

Susanne Einhorn

E-post: susanne.einhorn@telia.com

Läs mer på Susannes hemsida: unitedsales.se


Susanne Einhorn är beteendevetare, säljexpert och föreläsare.


”Jag är själv mamma. I Uganda möter jag gravida kvinnor som har åkt i timmar till sjukhus vars standard motsvarar svensk sjukvård på 1910-talet. Lycka är att se en bättre vård för kvinnor och barn.”

Susanne Einhorn

Styrelse


Johan von Schreeb

E-post:


Jenny Löfgren

E-post:


Sanny Moskovits

E-post: sanny@moskovits.se


Stefan Einhorn

E-post: stefan.einhorn@telia.com


Advisory Board


Martina Tengvall

E-post: martina.tengvall@hotmail.com


Communications & PR Director


Bengt Lindén

E-post: bengt@lindenandlinden.se


VD Linden & Lovén Fastigheter


Olof Larsson

E-post: olof@nymansur.com


Ägare till AB Nymans Ur 1851


 

Skicka oss ett meddelande eller en fråga


DONERA