Kontakt

Om Stefan och Susanne


Stefan Einhorn

E-post: stefan.einhorn@telia.com

Läs mer på Stefans hemsida: stefaneinhorn.se


Stefan Einhorn är professor i molekylär onkologi vid Karolinska Institutet, överläkare vid Radiumhemmet och ordförande vid Centrum för Social Hållbarhet vid KI samt författare och föreläsare.


”För mig är det ett privilegium och en skyldighet att bidra till en bättre värld.”

Stefan Einhorn

Susanne Einhorn

E-post: susanne.einhorn@telia.com

Läs mer på Susannes hemsida: unitedsales.se


Susanne Einhorn är beteendevetare, säljexpert och föreläsare.


”Jag är själv mamma. I Uganda möter jag gravida kvinnor som har åkt i timmar till sjukhus vars standard motsvarar svensk sjukvård på 1910-talet. Lycka är att se en bättre vård för kvinnor och barn.”

Susanne Einhorn

Styrelse


Dan

E-post: dan.grander@ki.se


Dan är läkare och professor vid Karolinska institutet där han forskar och undervisar främst om cancer. Han är också sedan sex år prefekt och chef för Onkologi- Patologi Institutionen vid Karolinska Insitituet.


Sanny

E-post: sanny@moskovits.se


Sanny är civilekonom och arbetare som senior economical advisor. Hans uppdrag är inom Family Office och företagskonsult i familjeägda- och börsnoterade företag. Under många år var Sanny revisor och har lång erfarenhet av stiftelse-uppdrag.


Advisory Board


Helena Bodin

E-post: helena.bodin@andersbodin.se


VD Anders Bodin Fastigheter


Martina Tengvall

E-post: martina.tengvall@hotmail.com


Communications & PR Director


Bengt Lindén

E-post: bengt@lindenandlinden.se


VD Linden & Lovén Fastigheter


Olof Larsson

E-post: olof@nymansur.com


Ägare till AB Nymans Ur 1851


Katarina Liljestam Beyer

E-post: k.liljestam@hotmail.com


Konsult & Rådgivare


 

Skicka oss ett meddelande eller en fråga


DONERA